sobota, 22 marca 2014

Szczęście

Żyję chodź,żyć nie chcę
Oddycham chodź,oddychać nie chcę
Kocham chodź ,kochać nie chcę
Tęsknie,tęsknić bardzo chcę
Czy jestem szczęśliwa ?
Tak szczęśliwa jestem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz