Wiersze xD
sobota, 22 marca 2014
Szczęście
Żyję chodź,żyć nie chcę
Oddycham chodź,oddychać nie chcę
Kocham chodź ,kochać nie chcę
Tęsknie,tęsknić bardzo chcę
Czy jestem szczęśliwa ?
Tak szczęśliwa jestem.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz