sobota, 22 marca 2014

Prezencik :)

Mam dla Ciebie prezencik
To nie jest żaden skręcik
Jest to wierszyk malutki
Bardzo, bardzo skromniutki
Lecz płynie on z serca całego
Może małego, może wielkiego
Trudno opisać to co nas łączy
Jest to przyjaźń,która nigdy się nie skończy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz