sobota, 22 marca 2014

Kocham kogo innego.

Kochałam Cię całym sercem 
Lecz teraz , już chyba nie chcę
Kocham kogo innego
I z nim jest mi dobrze , dlaczego ?
On mi pomaga i mnie wspiera
Na nowe życie drzwi otwiera
Jest przy mnie cały czas 
I to się dla mnie liczy , chociaż raz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz