sobota, 22 marca 2014

Przepraszam.

Moje słowa przepełnia ból
Tyle wypowiedzianych bzdur
Przepraszam za nie szczerze
Czy kiedyś się z tym pogodzę,nie wierze !
Czy jeszcze ktoś umie mi wybaczyć ?
Teraz mogę wszystko stracić
Wybaczcie mi moi mili
Już nie będę żyć, ani chwili

Prezencik :)

Mam dla Ciebie prezencik
To nie jest żaden skręcik
Jest to wierszyk malutki
Bardzo, bardzo skromniutki
Lecz płynie on z serca całego
Może małego, może wielkiego
Trudno opisać to co nas łączy
Jest to przyjaźń,która nigdy się nie skończy

Zakochałam się nieszczęśliwie.

Zakochałam się tak nieszczęśliwie
To bardzo boli, chyba właściwie
Moje serce krwawi codziennie
Aż czasami blednę
Zastanawiam się czy on mnie też kocha
Gdyby się to potwierdziło byłaby wielka radocha.

Kocham kogo innego.

Kochałam Cię całym sercem 
Lecz teraz , już chyba nie chcę
Kocham kogo innego
I z nim jest mi dobrze , dlaczego ?
On mi pomaga i mnie wspiera
Na nowe życie drzwi otwiera
Jest przy mnie cały czas 
I to się dla mnie liczy , chociaż raz

Chwile ulotne.

Chwile ulotne,
Tak jak ja , samotne
Ludzie mnie omijają 
I w ukruciu się bawią
Jestem dla nich inna
Tak bardzo dziwna 
Postrzegają mnie za potwora
Dla nich jestem jak zmora
Miasto nocą jest straszne 
Tak jak ja właśnie

Szczęście

Żyję chodź,żyć nie chcę
Oddycham chodź,oddychać nie chcę
Kocham chodź ,kochać nie chcę
Tęsknie,tęsknić bardzo chcę
Czy jestem szczęśliwa ?
Tak szczęśliwa jestem.